stowarzyszenie na Rzecz Wsparcia i Rozwoju 

"Z NAMI RAŹNIEJ"

Październikowe sobotnie popołudnie spędziliśmy na wspólnym grillowaniu w siedzibie naszego stowarzyszenia. Pyszne jedzenie, wspólne tańce, spacer po lesie oraz śpiew przy akompaniamencie gitary umiliły wszystkim ten pochmurny dzień. 

Poniżej znajduje się link do artykułu w Echu Dnia gdzie został opisany nasz Piknik Integracyjny - było to oficjalne otwarcie działalności naszego stowarzyszenia

                                                                Kliknij :)

14.10.2017

09.10.2017

Zostaliśmy zarejestrowani w Krajowym Rejestrze Sądowym, otrzymaliśmy nr NIP i REGON - od tego dnia oficjalnie mamy zarejestrowane Stowarzyszenie  i możemy działać na rzecz osób potrzebujących

AKTUALNOŚCI

Nic nie daje takiej radości, jak chwile spędzone w gronie przyjaciół.

Korzystając z wolnego Sobotniego popołudnia udaliśmy się do Muzeum Zabawek w Kielcach. Niektórym wróciły piękne wspomnienia z dzieciństwa, a inni mogli zobaczyć jakimi zabawkami bawili się kiedyś ich najbliżsi. Następnie po krótkim spacerze udaliśmy się na pyszną pizzę do klubokawiarni Plejada na kieleckim Rynku. Cieszymy się, że pomimo listopadowej chłodnej pogody mogliśmy miło spędzić czas poprawiając jednocześnie integrację międzypokoleniową naszych podopiecznych. Poniżej znajduje się link do artykułu w Echu Dnia 

                                                               Kliknij :)

18.11.2017

Dzięki przychylności klubu PGE VIVE Kielce, w ramach działalności Stowarzyszenia "Z NAMI RAŹNIEJ", nasi podopieczni mogli na żywo zobaczyć i kibicować gwiazdom piłki ręcznej światowego formatu. Wszystkim udzieliły się pozytywne emocje, a radość jaką doświadczyli uczestnicy jest nie do opisania. Dziękujemy zawodnikom za tak piękny mecz i widowiskową wygraną oraz za wspólne pamiątkowe zdjęcie. Ten wieczór pozostanie długo w naszej pamięci.  PGE VIVE Kielce grało z Chrobrym Głogów i wygrali 46 :23. Zawodnicy od lewej : Uros Zorman, Bartłomiej Bis, Marko Mamic, Mariusz Jurkiewicz, Karol Bielecki, Blaz Janc, Filip Ivic. Jeszcze raz Dziękujemy !!! Poniżej znajduje się link do artykułu w Echo Dnia.

                                                            Kliknij :)

21.11.2017

Niedzielne popołudnie, w ramach działalności stowarzyszenia na rzecz wsparcia i rozwoju "Z NAMI RAŹNIEJ", spędziliśmy z naszymi podopiecznymi w Studiu Fryzjerskim "ELF" w Kielcach. Dzięki przychylności i otwartości właścicielki Edyty Jabłońskiej i całego zespołu studia, nasze uczestniczki miały okazję skorzystać z profesjonalnych usług fryzjersko-kosmetycznych. Towarzyszyła temu przyjemna i ciepła atmosfera, a efekt końcowy przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Dziękujemy wszystkim za mile spędzone chwile oraz prezenty, które wywołały dodatkowy uśmiech na twarzach naszych uczestniczek.

10.12.2017

Podczas realizacji zadania publicznego Stowarzyszenie "Z NAMI RAŹNIEJ", w ramach projektu "Poznaj moje życie, być może Twoją przyszłość", zorganizowało ognisko integracyjne połączone z przejazdem bryczkami, warsztatami, tańcami i śpiewami w Kaczynie w woj. Świętokrzyskim. Jest nam bardzo miło, że mogliśmy umilić czas naszym uczestnikom ale nie miało by to miejsca gdyby nie pomoc osób trzecich, którzy kierując się otwartym sercem wspierają działania naszego stowarzyszenia. Chcemy bardzo podziękować dyrekcji i pracownikom Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach oraz Urzędowi Miasta Kielce za zaufanie jakim nas obdarzyli. Jesteśmy stowarzyszeniem powstałym kilka miesięcy temu i tym bardziej jest nam miło za okazane wsparcie ze strony tych instytucji oraz za udzielenie grantu, który pozwolił nam zorganizować ognisko integracyjne. Poniżej znajduje się link do artykułu w Echu Dnia

                                                                Kliknij :)

                                                           

28.12.2017

W Filharmonii Świętokrzyskiej, 28 stycznia o godzinie 16.00 uczestniczyliśmy w występie Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego. Głównym celem zespołu jest kultywowanie tradycji narodowych poprzez: muzykę, taniec, śpiew oraz słowo. Swoją działalnością zespół od ponad 60 lat ukazuje bogactwo kultury narodowej.

Z ogromnym podziwem mogliśmy obejrzeć koncert pt. ,,Hej, kolęda kolęda’’. Dzięki życzliwości Dyrekcji Filharmonii Świętokrzyskiej uczestnicy ośrodków wsparcia z terenu naszego miasta, mogli w niesłychany sposób zakończyć czas bożonarodzeniowej atmosfery.


 

28.01.2018

Dzięki przychylności klubu PGE VIVE Kielce, w ramach działalności Stowarzyszenia "Z NAMI RAŹNIEJ", nasi podopieczni mogli po raz kolejny  zobaczyć i kibicować gwiazdom piłki ręcznej. 

PGE VIVE Kielce wygrało ze Spójnią Gdynia 46:27, identycznym wynikiem kielczanie pokonali zawodników z Gdyni jesienią, a my po raz kolejny mieliśmy okazję oglądać mecz, w którym PGE VIVE zdobyło bardzo wysoki wynik 46 bramek. Dziękujemy zawodnikom za tak piękny mecz i widowiskową wygraną.

 

27.02.2018

Dzięki życzliwości darczyńcy jakim był Zarząd Targów Kielce w minione mroźne popołudnie poszukiwaliśmy wiosny. Trafiliśmy do wyjątkowego miejsca pełnego przecudownych ptaków, a mianowicie do papugarni ARA. 

Już na wstępie usłyszeliśmy "Dzień dobry" od pięknej papugi o imieniu Bolek, następnie przeogromny Teofil odgryzł koledze Arkowi guzik od koszuli :). Nasi podopieczni mogli spędzić wyjątkowy czas i mogliśmy poczuć się prawie jak na rajskiej plaży wśród urokliwych ptaków, jakimi niewątpliwie są papugi. Szukaliśmy wiosny, a udało nam się znaleźć lato. Następnie dzięki życzliwości właściciela Pizzeri Chatka mogliśmy posilić się na koniec tych owocnych poszukiwań. Także papugi+pizza=wspaniała zabawa wspaniałych ludzi podczas wspaniałego mroźnego dnia. Poniżej link do artykułu w Echu Dnia.               Kliknij :)

 

03.03.2018

Po raz drugi w okresie przedświątecznym pracownicy Studia Fryzjerskiego Elf z Kielc sprawili miły prezent i przysporzyli wiele radości grupie podopiecznych z ramienia Stowarzyszenia „Z Nami Raźniej”.
W tej cennej inicjatywie uczestniczyli: właścicielka studia Edyta Jabłońska, Marzena Koprowska, Paweł Kwiatkowski, Małgorzata Jabłońska – Pobocha oraz Oskar Jabłoński.  
Wielkie dzięki za wspaniałą, rodzinną atmosferę, mistrzowskie fryzury, które odmieniły nasze uczestniczki oraz otrzymane upominki. Efekt stylizacji można zobaczyć na zdjęciach. Zapraszamy do naszej galerii!

 

18.03.2018

Stowarzyszenie na Rzecz Wsparcia i Rozwoju "Z NAMI RAŹNIEJ"