Stowarzyszenie na Rzecz Wsparcia i Rozwoju "Z NAMI RAŹNIEJ"                         

stowarzyszenie na Rzecz Wsparcia i Rozwoju 

"Z NAMI RAŹNIEJ"

Wspierają nas

Stowarzyszenie na Rzecz Wsparcia i Rozwoju "Z NAMI RAŹNIEJ" kierując się dobrem osób chorych i niepełnosprawnych współpracuje z wieloma instytucjami oraz z prywatnymi darczyńcami. Bardzo serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc. 

Serdecznie dziękujemy Targom Kielce za wsparcie finansowe w formie darowizny na cele statutowe stowarzyszenia. Pieniądze te zostały wykorzystane na zorganizowanie wyjścia do Papugarni w dniu 03.03.2018 r., oraz na zorganizowanie ogniska integracyjnego w dniu 12.05.2018 r. 

Serdecznie dziękujemy Urzędowi Miasta Kielce oraz Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Rodzinie w Kielcach za udzielenie małego grantu, który pozwolił nam zorganizować Ognisko integracyjne w dniu 28.12.2017 r. w ramach projektu "Poznaj moje życie, Być może Twoją przyszłość". 

Serdecznie dziękujemy PGE VIVE Kielce za wsparcie w formie biletów na mecz dla naszych uczestników w dniu 21.11.2017 r., 27.02.2018 r., 26.03.2019 r.

Serdecznie dziękujemy bardzo zdolnej architektce wnętrz Martynie Szymańskiej za wsparcie w formie zaprojektowania logo naszego stowarzyszenia. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim pracownikom Studia fryzjerskiego ELF w Kielcach za wsparcie w postaci darmowych fryzur dla naszych uczestniczek w dniu 10.12.2017 r. oraz 18.03.2018 r. 

Dodatkowo serdecznie dziękujemy prywatnym darczyńcom za wpłaty darowizn na cele statutowe naszego stowarzyszenia w 2017 r. w łącznej kwocie 500 zł. Zostały one wykorzystane jako wkład własny do projektu "Poznaj moje życie, być może Twoją przyszłość". 

Serdecznie dziękujemy restauracji Plejada w Kielcach za wsparcie w postaci darmowej pizzy i napojów dla naszych uczestników w dniu 18.11.2017 r. 

Serdecznie dziękujemy Filharmonii Świętokrzyskiej za wsparcie w postaci darmowych biletów na koncert pt. "Hej, kolęda kolęda" w dniu 28.01.2018 r.

Serdecznie dziękujemy Wodociągom Kieleckim za wsparcie finansowe w formie darowizny na cele statutowe stowarzyszenia. Pieniądze te zostaną wykorzystane na nasze najbliższe działania.

Serdecznie dziękujemy Urzędowi Miasta Kielce za wsparcie finansowe projektu "Namaluj mój świat" realizowanego w ramach zadania publicznego. Dziękujemy również Wodociągom Kieleckim, dzięki którym mogliśmy wnieść wkład finansowy własny do projektu.

Jesteśmy bardzo wdzięczni absolwentom Szkoły Plastycznej - Ani i Albertowi - za pomoc podczas realizacji projektu

Serdecznie dziękujemy ks. Proboszczowi z Parafii pw. Ducha Świętego w Kielcach, dzięki któremu mogliśmy korzystać z salek szkoleniowych w trakcie projektu "Namaluj mój świat". Dodatkowo dziękujemy gospodarzom Gospodarstwa Agroturystycznego "Pod bocianim gniazdem" za wsparcie w formie pysznych wiejskich przekąsek oraz pani Teresie ze Wzdołu Rządowego za wsparcie w formie pysznych ciast.